Osobní trenéři

Osobní trenér

Svěřte se do rukou našich zkušených trenérů. Nenabízíme standardní program do posilovny! Nabízíme vám službu, která nejvíce reflektuje naši základní filosofii, a to absolutně individuální přístup ke každému klientovi.

Osobní trenér vám, dle vašich požadavků a představ, sestaví individuální tréninkový program. Cílem není jen sestavení tréninkového plánu, ale především jeho realizace. Nenabízíme jen „cvičení pod dohledem“, chceme vám pomoci v dosažení vašich představ o vašem těle, a tak nabídnout příjemně strávený čas aktivním cvičením. Osobní trenér je vaším rádcem.
- Navrhne optimální složení tréninku
- Vede každý trénink
- Naučí vás a dohlédne na správné provádění cviků
- Pomůže a poradí v oblasti zdravé výživy
- Doporučí alternativní sportovní činnosti
- Pomůže upevnit návyky správného držení těla
- Doporučí a zařídí nejvhodnější způsob regenerace a relaxace.
Řada našich stálých spokojených klientů potvrzuje správnost našeho konceptu této služby. Přijďte i vy vyzkoušet „na míru ušitý" program cvičení a relaxace.
Nejfrekventovanější cíle: formovat postavu, zpevnit hýždě, břicho, nohy, zlepšit držení těla, odbourat bolesti zad, zvětšit svalovou hmotu, zhubnout.

Proč mám cvičit s osobním trenérem?


Správně cvičit není úplně jednoduché. Je potřeba během celého pohybu myslet na danou svalovou partii, kterou posiluji, jinak není cvik úplně efektivní a někdy si může člověk i ublížit nebo upevňovat nesprávné pohybové stereotypy, proto doporučujeme začít cvičit s osobním trenérem a vyvarujete se chybám, které se později těžko odstraňují. Neexperimentujte se svým zdravím, poraďte se, jak správně cvičit a jak se vhodně stravovat.

Naši trenéři

Aneta Nová

specializace: Osobní trenér, masér, poradce pro výživu, lektor skupinových lekcí
FAKULTA TĚLESNÉ VÝCHOVY A SPORTU - UNIVERZITA KARLOVA
MASÉR PRO SPORTOVNÍ A REKONDIČNÍ CVIČENÍ
ATLETICKÉ KURZY
SESTAVA JÍDELNÍČKU
Aneta staví tréninkové plány zaměřené na: * zpevnění postavy * redukci * nabírání svalové hmoty * kondiční tréninky * core tréninky * kardio cvičení * kruhové tréninky * atletika (tréninky vhodné např. pro běžce)