Posilovna

Posilovna

Pokud chcete opravdu efektivně cvičit bez jakýchkoli zdravotních rizik, pak je rozhodující nejen správné provedení cviků, ale i kvalita strojů, na kterých cvičíte. Proto jsme naši posilovnu vybavili špičkovými posilovacími stroji značky DAVID Int.


K dispozici máme i zrcadlový sál na cvičení, kde je umístěn boxovací pytel.
cvičební podklad: kvalitní odpružená podlaha a cvičební koberec
interiér: celozrcadlové stěny
osvětlení: odstíněné, neoslňující bílé výbojky
vybavení: posilovací stroje německo-finské firmy DAVID International


Vstup do posilovny je možný pouze se sportovním oblečením a čistou sportovní pevnou obuví.


Profesionální běžecký pás PRO ENERGY AC3170


Běžecký pás disponuje nejmodernějším systémem odpružení nášlapné desky, elektromotorem o výkonu 2,2kW, rychlostí 25km/hod, nosností 180kg a kvalitní programovatelnou elektronikou.



Veslice Concept II


Simulátor závodní veslice Concept II, kombinace komponentů posilování a aerobní zátěže, elektronické měřící zařízení umožňuje sledování tepové frekvence, rychlosti, výkonu atd.



Pofesionální rotopedy Sapilo


Moderní profesionální rotopedy od firmy Sapilo jsou dokonalým pomocníkem především při aerobním tréninku. Toto kolo je vybaveno řadou programů, ale i jednoduchým manuálním nastavováním zátěže. Automaticky odečítá tepovou frekvenci a lze nastavit trénink dle minimální a maximální tepové frekvence. Jeho ergonomický a vkusný design přispívá ke kvalitě tréninku i prostředí, přijďte vyzkoušet.



Crossový trenažér Sapilo


Revoluční posilovací stroj, na kterém procvičíte celé tělo, zejména nohy, hýždě i boky, ale také horní polovinu těla, jako jsou záda, ramena a ruce. Má nastavitelnou zátěž, aktivuje metabolismus, posiluje srdce a je vhodný i pro lidi trpící bolestmi kloubů, dochází k minimální zátěži kolen.



Vibrační posilovací stroj DKN XG-10.0


Tento populární prvotřídní stroj má odpruženou platformu. S frekvenčním rozsahem mezi 20 a 50 Hz s intervalem v krocích po 5 Hz umožňuje přizpůsobit zátěž dle vaší kondice. Stavba DKN je z 100% vysoce kvalitní oceli, vyztužené uhlíkovými vlákny.